Rolety wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas roletami materiałowymi. W ofercie posiadamy zarówno rolety w prowadnicach jak i rolety wolnowiszące. Z uwagi na to iż posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży technik osłonowych, możemy zagwarantować atrakcyjną cenę, najwyższą jakość wykonanego wyrobu oraz profesjonalny montaż. Zawsze służymy radą jeśli mają Państwo wątpliwości, który z systemów jest dla Państwa odpowiedni.

W zależności od potrzeb oferujemy tkaniny w kilku grupach cenowych, różnej przenikalności promieni słonecznych oraz w wielu kolorach lub wzorach. W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (takich jak kuchnia czy łazienka) proponujemy specjalnie zaimpregnowane materiały. Jeśli rolety wewnętrzne mają całkowicie zaciemnić pokój, najlepiej jest wybrać te tkaniny które z zewnętrznej strony są pokryte gumą. W swojej ofercie posiadamy również tkaniny odbijające promienie słoneczne, które doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu.

Systemy rolet wolnowiszących znajdują rozwiązanie w przypadkach, gdzie nie jest konieczne zastosowanie prowadnic oraz kasetki maskującej wałek z tkaniną. Najczęściej spowodowane jest to:
- niestandardowym kolorem stolarki okiennej,
- niestandardowym wymiarem rolety,
- względami praktycznymi,
- względami estetycznymi.

W zależności od możliwości technicznych roletę wolnowiszącą można zamontować:
- nad wnęką okienną,
- we wnęce okiennej,
- na ramie okiennej,
- na ramie okiennej, przy wykorzystaniu specjalnych uchwytów niewymagających użycia wkrętów.

Rolety wewnętrzne
Rolety wewnętrzne
Rolety wewnętrzne
Rolety wewnętrzne