Moskitiery

Moskitiery są to inaczej siatki które są mocowane do okien i drzwi zapobiegają one dostawaniu się do pomieszczeń owadów. Najczęściej siatka naciągnięta jest na aluminiowy profil dzięki czemu jest ona trwała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, co gwarantuje długie jej użytkowanie. Profile jak i siatki występują w różnej kolorystyce. Posiadamy systemy rolowane w kasetach z prowadnicami: pionowe do okien i poziome do drzwi balkonowych. Nowością na rynku są moskitiery plisowane przesuwne, przeznaczone dla drzwi balkonowych.

W ofercie firmy dostępne są:

MOSKITIERY STAŁE- RAMKOWE

MOSKITIERY ROLOWANE - POZIOME i PIONOWE

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych (ramka wykonana jest z aluminium), co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien.

MOSKITIERA RAMKOWA

Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu. Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

MOSKITIERA ROLOWANA

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.